Mammobusy

Tutaj znajdziesz mammobusy podczas akcji

Kobiety w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 2 lata nie wykonywały refundowanej mammografii, mogą wykonać bezpłatne badanie w mobilnym mammobusie na terenie 10 województw zaznaczonych na mapce.

Kobiety niespełniające powyższego warunku, mogą wykonać badanie w obniżonej cenie, 56 zł.

Dzwoniąc, miej przygotowany swój nr PESEL i numer telefonu - wtedy proces rejestracji przebiegnie błyskawicznie.

  Zapisz się na badanie telefonicznie:
  42 254 64 10 lub 517 544 004


  lub umów się przez internet:

Mammobusy wyposażone są w najnowszy, cyfrowy sprzęt,
który zapewnia:

  • bardzo wysoką jakość zdjęć
  • archiwizację elektroniczną i możliwość analizy porównawczej zdjęć
  • elektroniczne przesyłanie zdjęć do opisowni, co chroni materiały przed uszkodzeniami mechanicznymi i negatywnym wpływem czynników środowiskowych
  • minimalną dawkę promieniowania

Tak wyglądają nasze

mammobusy

Znajdziesz je we wrześniu i październiku w ponad 200 miejscowościach.
Sprawdź, czy odwiedzimy również Twoje miejsce zamieszkania.

Kliknij swoje województwo i sprawdź miejsca badań

18.09.2017 – Inowłódz (parking obok Urzędu Gminy, ul. Spalska 2)

18.09.2017 – Sokolniki (Ośrodek Zdrowia, Sokolniki Parcela 5)

18.09.2017 – Ksawerów (SPZOZ MEDiKSA, ul. Jana Pawła II 27)

19.09.2017 – Lubochnia (OSP, ul. Tomaszowska 6)

19.09.2017 – Leśmierz (Ośrodek Zdrowia, Leśmierz 18)

19.09.2017 – Radomsko (Centrum Medyczne VOLVER, ul. Rejmonta 62)

19.09.2017 – Koluszki (NZOZ MedKol, ul. Przejazd 6)

20.09.2017 – Budziszewice (OSP, ul. J.CH.Paska 66)

20.09.2017 – Solca Wielka (Ośrodek Zdrowia, Solca Wielka 57)

20.09.2017 – Kraszew (obok przychodni, ul. Rokicińska 3)

20.09.2017 – Koluszki (NZOZ MedKol, ul. Przejazd 6)

21.09.2017 – Łódź (badanie dla pań z Domu Pomocy Społecznej, ul. Paradna 36)

21.09.2017 – Biała Rawska (obok Gimnazjum, ul. Mickiewicza 24)

21.09.2017 – Łódź (Netto, Pasaż Handlowy Shopin, ul. Brzezińska 292)

22.09.2017 – Kobiele Wielkie (przy OSP, ul. Strażacka 3)

22.09.2017 – Maków (obok Gimnazjum, ul. Akacjowa 2)

22.09.2017 – Łódź (Spółdzielnia Mieszkaniowa Dąbrowa, ul. Zbaraska 11 – obok działu technicznego)

23.09.2017 – Łódź (Dom Kultury Lutnia, ul. Łanowa 14)

23.09.2017 – Łódź (Manufaktura, rynek – obok wejścia do Cinema City)

25.09.2017 – Wola Moszczenicka (Centrum Zdrowia, ul. Piotrkowska 47 G)

25.09.2017 – Siemkowice (OSP, ul. Krasińskiego 2)

26.09.2017 – Kiernozia (Apteka „Przy Łowickiej”, ul. Łowicka 12a)

26.09.2017 – Bedlno (przy Gminnym Ośrodku Kultury, Bedlno 23)

27.09.2017 – Domaniewice (Szkoła Podstawowa, ul. Główna 13)

27.09.2017 – Zelów (SPZOZ, ul. Żeromskiego 21)

28.09.2017 – Łódź (obok siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej Zarzew, ul. Morcinka 1)

29.09.2017 – Łask (obok administracji osiedla, ul. Jana Pawła II 6a)

02.10.2017 – Konstantynów Łódzki (NZOZ Zgoda, ul. 8 marca 1)

02.10.2017 – Bełchatów (Miejskie Centrum Kultury, Plac Narutowicza)

03.10.2017 – Bełchatów (Miejskie Centrum Kultury, Plac Narutowicza)

04.10.2017 – Łódź (Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Północ, ul. Kusocińskiego 140)

05.10.2017 – Ręczno (Urząd Gminy, ul. Piotrkowska 5)

05.10.2017 – Lutomiersk (NZOZ LUTMED, ul. Dąbrowskiego 21)

06.10.2017 – Rawa Mazowiecka (Rawsko-Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Jana Sobieskiego 1)

06.10.2017 – Brzeziny (Szpital w Brzezinach, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6)

06.10.2017 – Konstantynów Łódzki (Konstantynowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Piłsudskiego 32)

07.10.2017 – Łódź (Pasaż Schillera)

09.10.2017 – Tuszyn (Samorządowa Przychodnia Zdrowia, ul. Żeromskiego 24/26)

09.10.2017 – Wieluń (Plac Legionów 8)

10.10.2017 – Czarnocin (Ochotnicza Straż Pożarna)

10.10.2017 – Łódź (RI-MED, ul. Rajdowa 8, obok domu seniora)

11.10.2017 – Widawa (NZOZ Polimed, ul. Sieradzka 5)

11.10.2017 – Łódź (obok szpitala Bonifratów, ul. Kosynierów Gdyńskich 61)

12.10.2017 – Brzeźnio (NZOZ Polimed, ul. Wspólna 37)

12.10.2017 – Zduńska Wola (obok Urzędu Miasta, ul. Złotnickiego 12)

13.10.2017 – Koluszki (NZOZ MedKol, ul. Przejazd 6)

13.10.2017 – Łódź (Inspiro Akademia Twórczego Rozwoju, ul. Zgierska 215)

13.10.2017 – Kutno (Urząd Miejski, Plac Piłsudskiego 18)

14.10.2017 – Brzeziny (przy Urzędzie Miasta, ul. Sienkiewicza 16a)

16.10.2017 – Gorzkowice (obok przedszkola, ul. Kwiatowa 7a)

17.10.2017 – Aleksandrów (Urząd Gminy, Aleksandrów 39b)

18.10.2017 – Piotrków Trybunalski (Piotrkowskie Centrum Zdrowia, ul. Dmowskiego 38)

18.10.2017 – Łódź (Apteka DOZ, ul. Sporna 83)

19.10.2017 – Dąbrowa (Dom Pomocy Społecznej, Dąbrowa 1)

19.10.2017 – Łódź (DELL, ul. Informatyczna 1)

20.10.2017 – Kluki (NZOZ, Kluki 51)

21.10.2017 – Tomaszów Mazowiecki (obok Galerii Tomaszów, ul. Warszawska 1)

23.10.2017 – Głowno (NZOZ Swoboda, ul. Sosnowa 4)

24.10.2017 – Ksawerów (SPZOZ MEDiKSA, ul. Jana Pawła II 27)

25.10.2017 – Łódź (przychodnia RENOMA, ul. Sterlinga 16/18)

26.10.2017 – Łódź (administracja osiedla „Chojny”, ul. Strażacka 9)

27.10.2017 – Łódź ( Spółdzielnia Mieszkaniowa „Marysińska-Doły”, ul. Nowopolska 12/14)

30.10.2017 – Wola Krzysztoporska (Dom Kultury, ul. Południowa 2)

30.10.2017 – Nieborów (Urząd Gminy, ul. Legionów Polskich 26)

30.10.2017 – Rzgów (Gminna Przychodnia Zdrowia, ul. Ogrodowa 11a)

30.10.2017 – Radomsko (Centrum Medyczne VOLVER, ul. Rejmonta 62)

30.10.2017 – Błaszki (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, plac L. Sulwińskiego 31)

30.10.2017 – Dobroń (Gminny Ośrodek Zdrowia, ul. Sienkiewicza 60)

30.10.2017 – Łódź (Olmed, ul. Jagienki 32)

30.10.2017 – Gidle (SPZOZ, ul. Częstochowska 8)

31.10.2017 – Łódź (Spółdzielnia Mieszkaniowa Stefana Batorego, ul. Bartoka 67)

31.10.2017 – Rzeczyca (obok OSP, ul. Kitowicza 1)
 

21.09.2017 – Iłża (obok GSPZPOZ, ul. Bodzentyńska 17)

22.09.2017 – Odrzywół (Szkoła Publiczna, ul. Warszawska 51)

25.09.2017 – Strzegowo (Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wyzwolenia 4)

26.09.2017 – Szydłowo (Urząd Gminy, ul. Mazowiecka 61)

27.09.2017 – Lipowiec Kościelny (Urząd Gminy, Lipowiec Kościelny 213)

28.09.2017 – Stupsk (Urząd Gminy, ul. Sienkiewicza 10)

28.09.2017 – Izabelin (na parkingu przy Urzędzie Gminy, ul. 3 maja 42)

29.09.2017 – Szreńsk (Urząd Gminy, Plac Kanoniczny 10)

02.10.2017 – Kowala-Stępocina (Urząd Gminy, Kowala 105a)

02.10.2017 – Gąbin (Urząd Miasta, ul. Stary Rynek 16)

02.10.2017 – Zawidz Kościelny (Urząd Gminy, ul. Mazowiecka 24)

03.10.2017 – Nadarzyn (Ośrodek Zdrowia, ul. Sitarskich 3)

03.10.2017 – Pionki (obok NZOZ Przychodnia lekarska "Zdrowie" w Pionkach, ul. Legionistów 38)

03.10.2017 – Brudzeń (Ośrodek Zdrowia, Jana Pawła II 2)

04.10.2017 – Sochaczew (Plac Kościuszki)

04.10.2017 – Gózd (Gminny Ośrodek Zdrowia, ul. Lekarska 4)

04.10.2017 – Gostynin (Urząd Miasta, Rynek 26)

04.10.2017 – Mochowo (plac przy Publicznym Gimnazjum im. gen. Edwarda Żółtowskiego, Mochowo Parcele 31)

05.10.2017 – Wolanów (Urząd Gminy, ul. Radomska 20)

05.10.2017 – Gostynin (Urząd Miasta, Rynek 26)

05.10.2017 – Rościszewo (obok Urzędu Gminy, ul. Armii Krajowej 1)

06.10.2017 – Warszawa (Targówek Park, pod klubem fitness Gravitan, ul. Malborska 39)

06.10.2017 – Skaryszew (Urząd Miasta i Gminy, ul. Słowackiego 6)

06.10.2017 – Wierzbica (Urząd Gminy, ul. Kościuszki 73)

06.10.2017 – Sierpc (MOSiR, ul. Świętokrzyska 26)

07.10.2017 – Jastrząb (Remiza OSP)

07.10.2017 – Jedlińsk (Urząd Gminy, ul. Warecka 19)

07.10.2017 – Sierpc (MOSiR, ul. Świętokrzyska 26)

08.10.2017 – Białobrzegi (hala sportowa, Reymonta 13a)

08.10.2017 – Sierpc (MOSiR, ul. Świętokrzyska 26)

09.10.2017 – Jastrzębia (Ochotnicza Straż Pożarna)

09.10.2017 – Sierpc (MOSiR, ul. Świętokrzyska 26)

10.10.2017 - Sierpc (MOSiR, ul. Świętokrzyska 26)

11.10.2017 – Siecień (Ośrodek Zdrowia, Siecień 134)

12.10.2017 – Radom (Przychodnia POLMEDIC, C.H. E.LECLERC , ul. Toruńska 1)

13.10.2017 – Radom (Przychodnia POLMEDIC, C.H. E.LECLERC , ul. Toruńska 1)

13.10.2017 – Warszawa (siedziba PGNiG, ul. Kasprzaka 25)

16.10.2017 – Granica (NZOZ Amedica, ul. Główna 104)

17.10.2017 – Pruszków (obok Parafii Św. Józefa, ul. Helenowska 3)

19.10.2017 – Radom (Centrum Handlowe przy Struga, ul. Struga 60)

22.10.2017 – Warszawa (Park Szczęśliwicki)

23.10.2017 – Zaborów (Ośrodek Zdrowia Medicor, ul. Stołeczna 145)

23.10.2017 – Marki (Przy Urzędzie Miasta, Al. Piłsudskiego 95)

24.10.2017 – Tłuszcz (Przychodnia Rajmedica, ul. Warszawska 11)

24.10.2017 – Kampinos (Ośrodek Zdrowia Medicor, ul. Szkolna 2)

24.10.2017 – Szydłowiec (Urząd Miejski, Plac Rynek 1)

25.10.2017 – Borzęcin Duży (Ośrodek Zdrowia Medicor, ul. Warszawska 818)

25.10.2017 – Wołomin (obok pływalni OSiR, ul. Korsaka 4)

25.10.2017 – Orońsko (Remiza OSP)

26.10.2017 – Leszno (przy Urzędzie Gminy, Aleja Wojska Polskiego 21)

26.10.2017 – Borkowice (Remiza OSP, ul. Ks. Jana Wiśniewskiego 7)

26.10.2017 – Ząbki (przy przystanku PKP, ul. Batorego)

27.10.2017 – Raszyn (parking przy Urzędzie Gminy, ul. Szkolna 2a)

27.10.2017 – Zielonka (przy hotelu Trylogia, ul. Poniatowskiego 46)

 

23.10.2017 – Brodnica (Centrum Medyczne NovaMed, ul. Wyspiańskiego 2A)

24.10.2017 – Jabłonowo Pomorskie (Dom Kultury, ul. Rynek 9)

25.10.2017 – Bartniczka (Urząd Gminy, ul. Brodnicka 8)

25.10.2017 – Brzozie (Urząd Gminy, Brzozie 50)

26.10.2017 – Świedziebnia (Urząd Gminy, Świedziebnia 92)

26.10.2017 – Osiek (Urząd Gminy, Osiek 85)

27.10.2017 – Bobrowo (Gminny Ośrodek Kultury, Bobrowo 56)

27.10.2017 – Zbiczno (Gminny Dom Kultury, Zbiczno 169)

28.10.2017 – Brodnica (plac im. Anny Wazówny, ul. Zamkowa)

 

02.10.2017 – Kunów (Urząd Gminy, ul. Warszawska 45b)

02.10.2017 – Busko Zdrój (21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny, ul. Rzewuskiego 8)

03.10.2017 – Kunów (Urząd Gminy, ul. Warszawska 45b)

03.10.2017 Kazimierza Wielka (Parking przy Urzędzie Miasta i Gminy, ul. Partyzantów 4)

04.10.2017 – Bodzechów (Ośrodek Zdrowia, ul. Szkolna 7)

04.10.2017 Ostrowiec Świętokrzyski (Starostwo Powiatowe, ul. Iłżecka 37)

05.10.2017 – Szewna (Gimnazjum, ul. Langiewicza 3)

05.10.2017 Ostrowiec Świętokrzyski (Starostwo Powiatowe, ul. Iłżecka 37)

06.10.2017 Ostrowiec Świętokrzyski (Starostwo Powiatowe, ul. Iłżecka 37)

07.10.2017 Ostrowiec Świętokrzyski (Starostwo Powiatowe, ul. Iłżecka 37)

08.10.2017 – Stąporków (Urząd Miasta, ul. Piłsudskiego 132a)

09.10.2017 – Stąporków (Urząd Miasta, ul. Piłsudskiego 132a)

11.10.2017 – Daleszyce (Ośrodek Zdrowia, Plac Staszica 22)

12.10.2017 – Chęciny (Ośrodek Zdrowia, osiedle Północ 10)

13.10.2017 – Morawica (przy starym Urzędzie Gminy, ul. Kielecka 38)

23.10.2017 – Ożarów (przy Urzędzie Gminy, ul. Stodolna 1)

 

18.09.2017 – Racibórz (Racibórz Miedonia, Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Podmiejska, godz. 9-12)

18.09.2017 – Racibórz (Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Hulczyńska 154, godz. 13-17)

18.09.2017 – Pszów (NZOZ Vita-Med, ul. Andersa 22)

19.09.2017 – Lyski (NZOZ Servimed, ul. Rybnicka 2)

19.09.2017 – Wodzisław Śląski (MOSiR, ul. Bogumińska 8)

20.09.2017 – Radlin (Miejski Ośrodek Kultury, ul. Mariacka 9)

21.09.2017 – Częstochowa (NZOZ PULS, ul. Konarskiego 6)

21.09.2017 – Łękawica (Ośrodek Zdrowia, ul. Żywiecka 52a)

22.09.2017 – Łodygowice (przy Gminnym Ośrodku Kultury, Plac Wolności 5)

23.09.2017 – Wojkowice (ZOZ, ul. PCK 1)

25.09.2017 – Pyskowice (Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Kardynała Wyszyńskiego 27)

26.09.2017 – Knurów (Pływalna AQUA Relax, ul. Szpitalna 23)

27.09.2017 – Tychy (za sklepem Black Red White, ul. Kopernika 34)

28.09.2017 – Gliwice (obok przychodni zdrowia Medicor, ul. Zubrzyckiego 14)

29.09.2017 – Szczekociny (NZOZ Alfa, ul. Jana Pawła II 6)

11.10.2017 – Pawłowice (obok siedziby spółdzielni, ul. LWP 19)

12.10.2017 – Jaworzno (NZOZ Elvita, ul. Gwarków 1)

13.10.2017 – Jaworzno (Centrum Medyczne Trójka, ul. Partyzantów 9)

16.10.2017 Ujsoły (obok Amfiteatru, ul. Bystra 1)

16.10.2017 – Pyskowice (Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Kardynała Wyszyńskiego 27)

17.10.2017 – Radziechowy (Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz, Wieprz 700)

17.10.2017 – Tychy (za sklepem Black Red White, ul. Kopernika 34)

18.10.2017 – Jeleśnia (Urząd Gminy, ul. Plebańska 1)

18.10.2017 – Pszów (NZOZ Vita-Med., ul. Andersa 22)

19.10.2017 – Świnna (obok Urzędu Gminy, ul. Wspólna 13)

19.10.2017 – Lyski (NZOZ Servimed, ul. Rybnicka 2)

20.10.2017 – Węgierska Górka (Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Kościuszki 19a)

20.10.2017 – Gorzyce (przy Wiejskim Domu Kultury, ul. Kopernika 8)

 

25.09.2017 – Międzyrzec Podlaski (Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Wyszyńskiego 7)

26.09.2017 – Drelów (Urząd Gminy, ul. Szkolna 12)

27.09.2017 – Zamość (Galeria handlowa Twierdza, ul. Przemysłowa 10)

28.09.2017 – Sitaniec (Zespół Szkół w Sitańcu, Sitaniec 422)

28.09.2017 - Żdanów (Zespół Szkół w Żdanowie, Żdanów 124)

29.09.2017 – Mokre (Świetlica wiejska)

29.09.2017 – Kalinowice (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola, Kalinowice 148A)

16.10.2017 – Kąkolewnica Wschodnia (Gminny Ośrodek Kultury, ul. Lubelska 16)

17.10.2017 – Ryki (ul. Wyczółkowskiego 8)

18.10.2017 – Sosnówka (Urząd Gminy, Sosnówka 55)

19.10.2017 – Białka (Zespół Szkół, Białka 49a)

19.10.2017 – Biała (Zespół Szkół, Biała 30)

20.10.2017 – Łuków (Łuksja-Med., ul. Staropijarska 3a)

 

25.09.2017 – Twardogóra (SPZOZ, ul. Waryńskiego 10)

25.09.2017 – Lubawka (OSP, Plac Piastowski)

26.09.2017 – Łozina (SPZOZ, ul. Milicka 16)

26.09.2017 – Piechowice (OSP Piechowice, ul. Szkolna 4)

27.09.2017 – Międzybórz (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wrocławska 8)

27.09.2017 – Szklarska Poręba (SPZOZ, ul. Szpitalna 1)

28.09.2017 – Kąty Wrocławskie (Urząd Miasta i Gminy, ul. Rynek-Ratusz 1)

28.09.2017 – Mysłakowice (GOK, ul. Daszyńskiego 29)

29.09.2017 – Cieszków (Remiza OSP, ul. Chrobrego 11)

29.09.2017 – Bogatynia (Kopalnia, Górników Turowa 1)

30.09.2017 – Bogatynia (Ośrodek Kultury, ul. II Armii Wojska Polskiego 1)

02.10.2017 – Bogatynia (Ośrodek Zdrowia, ul. Wyczółkowskiego 15)

04.10.2017 – Syców (Przychodnia Medicare, ul. Mickiewicza 25)

23.10.2017 – Krosnowice (obok siedziby Klubu Orlęta, ul. Fabryczna 10)

24.10.2017 – Bystrzyca Kłodzka (Urząd Miasta, ul. Sienkiewicza 6)

25.10.2017 – Duszniki Zdrój (Centrum Medyczne SALUS, ul. Dworcowa 9)

25.10.2017 – Nowa Ruda (Centrum Medyczne SALUS, ul. Piłsudskiego 2)

26.10.2017 – Krzeszów (przy OSP, ul. Kalwaria 3)

26.10.2017 – Pisarzowice (przy Gminnym Centrum Kultury, Pisarzowice 72)

27.10.2017 – Chełmsko Śląskie (przy OSP, ul. Lubawska 1)

27.10.2017 – Miszkowice (przy placu zabaw)
 

16.10.2017 – Ryn (przy hotelu Ryn, Plac Wolności 2)

17.10.2017 – Miłki (przy Ośrodku Zdrowia w Miłkach, ul. Giżycka 45)

18.10.2017 – Giżycko (obok przychodni POZ, ul. Wodociągowa 17)

19.10.2017 – Wydminy (przy Gminnym Ośrodku Kultury, Plac Rynek 1/3)

20.10.2017 – Olecko (przy szpitalu, ul. Gołdapska 1)

23.10.2017 – Dubeninki (parking przy Gminnym Centrum Kultury, ul. Mereckiego 6)

23.10.2017 – Kozłowo (Gminne Centrum Kultury i Sportu, ul. Nidzicka 31)

24.10.2017 – Gołdap (Plac Zwycięstwa)

24.10.2017 – Sorkwity  (obok kotłowni, ul. Szkolna 6a)

25.10.2017 – Banie Mazurskie (przy Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Sportowa 2)

25.10.2017 – Mrągowo (Centrum Kultury i Turystyki, Plac Piłsudskiego)

26.10.2017 – Budry (przy Urzędzie Gminy, ul. Wojska Polskiego 27)

26.10.2017 – Mikołajki (Centrum Kultury, ul. Kolejowa 6)

27.10.2017 – Węgorzewo (Parafia, ul. Pionierów 4)

27.10.2017 – Piecki (Środowiskowego Domu Samopomocy, ul. Zwycięstwa 20)

 

18.09.2017 Krosno (MOSiR, ul. Bursaki 29)

19.09.2017 Ustrzyki Dolne (Hala Sportowa ZSP nr 1, ul. 29 Listopada 19a)

20.09.2017 Nozdrzec (Urząd Gminy, Nozdrzec 224)

21.09.2017 Dydnia (Wiejski Dom Kultury, Dydnia 224)

22.09.2017 Haczów (GOKiW, Haczów 95)

23.09.2017 Brzozów (MOSiR, ul. Legionistów 3)

09.10.2017 – Czudec (Urząd Gminy, ul. Starowiejska 6)

10.10.2017 – Wiśniowa (Dom Kultury, Wiśniowa 136)

11.10.2017 – Dębica (Rynek w centrum miasta)

12.10.2017 – Frysztak (Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Piętniewicza 7)

13.10.2017 – Strzyżów (sklep „Pasmanteria. Pracownia Krawiecka.”, ul. Parkowa 5)

14.10.2017 – Niebylec (Gminny Ośrodek Kultury, Niebylec 182a)

16.10.2017 – Ropczyce (ZOZ Ropczyce , ul. Kardynała Wyszyńskiego 54)

17.10.2017 – Żyraków (Rynek w centrum miasta)

18.10.2017 – Sędziszów Małopolski (Urząd Miasta i Gminy, ul. Rynek 1)

19.10.2017 Iwierzyce (Remiza OSP, Iwierzyce 185)

20.10.2017 – Domaradz (Szkoła Podstawowa nr 1, Domaradz 349)

21.10.2017 Jasienica Rosielna (Remiza OSP, Jasienica Rosielna 256)

 

19.09.2017 – Sokółka (za Urzędem Miasta, pl. Kościuszki 1)

20.09.2017 – Dąbrowa Białostocka (Plac przy kinie „Lotos”, ul. Kunawina 1)

21.09.2017 – Suchwola (przy Przychodni Zdrowia, ul. Goniądzka 1)

22.09.2017 – Sidra (Urząd Gminy, ul. Rynek 5)

23.09.2017 – Janów (Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Torfimowska)

24.09.2017 – Krynki (Urząd Miejski, ul. Garbarska 16)

25.09.2017 – Korycin (Urząd Gminy, ul. Knyszyńska 2a)

26.09.2017 – Kuźnica (Urząd Gminy, pl. 1000-lecia Państwa Polskiego 1)

27.09.2017 – Szudziałowo (Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1)

28.09.2017 – Juchnowiec Kościelny (przy Ośrodku Kultury, ul. Królowej Rodzin 1)

29.09.2017 – Czarna Białostocka (przy Przychodni Zdrowia, ul. Torowa 1)

15.10.2017 – Łomża (Stary Rynek w Łomży)

16.10.2017 – Łomża (Stary Rynek w Łomży)

17.10.2017 – Łomża (Stary Rynek w Łomży)

18.10.2017 – Białystok (Poradnia Lekarza Rodzinnego, ul. Klepacka 4)

19.10.2017 Białystok (Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Włókiennicza 4)

20.10.2017 – Białystok (Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Włókiennicza 4)

21.10.2017 – Białystok (Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Włókiennicza 4)

 

Główna siedziba Salve Medica
ul. Szparagowa 10 ; 91-211 Łódź


Zapoznaj się z pełną ofertą Salve Medica
www.salvemedica.pl


Umów się na badanie w mammobusie
lub pracowni stacjonarnej

tel. 42 254 64 10 / 517 544 004


Umów się na badanie w Salve Medica w Łodzi
tel. 42 254 64 00 / 42 254 64 01